amabek

کتاب های الکترونیکی سئو پادکست های صوتی سئو ویدئوهای آموزشی سئو نرم افزار های تخصصی سئو اینفوگرافیک های سئو

جستجوی لوکال گوگل و اتفاقات عجیب و گاها وحشتناک

جستجوی لوکال محلی دیروز موقعی که داشتم نتایج گوگل یکی از سایتهامون را بررسی می کردم . متوجه شدم فقط نتایج مخصوص به شهر خودمان در مرورگر نمایش داده می شود.

ادامه مطلب: جستجوی لوکال گوگل و اتفاقات عجیب و گاها وحشتناک

خطای robots.txt fetch

ممکن است برای شما این اتفاق افتاده باشد که موقع باز کردن قسمت crawl erros در گوگل وبمستر با همجین خطایی مواجه باشید . robots.txt fetch

راهنمایی که من از گوگل در مورد این خطا دیدم و ترجمه کردم را براتون اینجا میذارم تا بخونید .

قبل از اینکه گوگل سایت شما را کرال کند. دسترسی های خود را از فایل robots.txt تعیین می کند .

اگر سایت شما گوگل را برای کرال کردن صفحات مسدود کرده باشد یا اگر فایل robots.txt شما غیر قابل دسترس باشد یا به عبارت دیگر کد وضعیت 200 یا 404 را به گوگل برنگرداند . گوگل کرال کردن را به دلیل خطر کرال صفحاتی که شما دوست ندارید خوانده شوند متوقف می کند .

ادامه مطلب: خطای robots.txt fetch

حذف برچسب mobile friendly در نتایج گوگل

برچسب گوگل mobile friendly

گوگل اخیرا گفته است احتمالا برچسب mobile friendly که در نتایج گوگل موقع جستجو با تلفن همراه نشان داده می شود به زودی حذف خواهد شد.البته این موضوع بدین معنی نیست که الگوریتم mobile friendly نابود می شود .

فقط بدین معنی است که این برچسب دیگر در نتایج نمایش داده نخواهد شد.

ادامه مطلب: حذف برچسب mobile friendly در نتایج گوگل

ctr یا سی تی آر گوگل چیست؟

اگر مباحث سئو را دنبال کرده باشید حتما واژه ctr برایتان آشناست .

اول به این می پردازم که سی تی آر در حالت کلی به چه معاست بعد سراغ این مساله میرویم که ctr در گوگل چه معنایی دارد. خب پس با ما باشید.

ادامه مطلب: ctr یا سی تی آر گوگل چیست؟

آموزش سئو و بهینه سازی سایت قستم هفتم

عدم تبلیغات بیش از حد , دسته بندی موضوعی سایت

در قسمت قبلی در رابطه با اهمیت میزان ماندگاری و گردش در صفحات و همچنین از دست ندادن کاربران ( فرار از سایت ) توضیح دادیم و اکنون قصد داریم در رابطه با روش هایی برای بالا بردن میزان ماندگاری در سایت ، بالابردن میزان گردش در صفحات و از دست ندادن کاربران توضیحاتی ارائه نمائیم. احتمالا اکثریت افرادی که قسمت قبلی مقاله ما را مطالعه کرده اند به میزان اهمیت ماندگاری در سایت و گردش در بین صفحات پی برده اند و حالا این سوال برایشان پیش آمده است که چگونه میتوان به این مهم دست یافت.

ادامه مطلب: آموزش سئو و بهینه سازی سایت قستم هفتم

معرفی اعضای اصلی تیم آمابک

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر آمابک

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص سئوی داخلی

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

جاوید عباسیجاوید عباسی

متخصص بازاریابی

معرفی آمابک

آمابک وب سایتی است که تحت نظر شرکت ایفانت فعالیت می کند.آمابک سعی کرده است در ایران تکمیل ترین محتوای آموزشی در موضوعات سئو , بهینه سازی سایت , برندینگ و بازاریابی اینترنتی و ... را در اختیار کاربران قرار دهد.ما سایتهای زیادی را در زمینه آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی در ایران و جهان بررسی کردیم. سعیمان بر این است بی نقص ترین دوره سئو را در اختیار شما قرار دهیم و تا حد امکان تمام مقالات , ویدئو ها و ... را رایگان در اختیار شما بگذاریم.