amabek

کتاب های الکترونیکی سئو پادکست های صوتی سئو ویدئوهای آموزشی سئو نرم افزار های تخصصی سئو اینفوگرافیک های سئو

چه وب سایت هایی مزاحم کاربران است ؟

چه وب سایت هایی مزاحم کاربران است ؟ , وب سایت های مزاحم

آیا شما تا به حال در نظر گرفته اید که وب سایت شما ممکن است مزاحم باشد؟ هنگامی که سایتتان را طراحی میکنید ممکن است در آن اشتباهاتی انجام دهید که باعث اذیت شدن کاربر شده و در نتیجه سایت شما را بسته و به سایت رقبای شما وارد شود و این به منزله شکست خوردن شما در تجارت الکترونیک خواهد بود.

بسیاری از افراد تصور میکنند میتوانند تمامی ایده های خود را در وب سایتشان پیاده نموده آن هم بدون اینکه اشتباهی مرتکب شوند ! این افراد سخت در اشتباه هستند زیرا امکان پیاده سازی هر ایده ای در وب سایت وجود ندارد ، ممکن است هر ایده ای را بتوان پیاده سازی کرد اما بسیاری از این ایده ها به جای اینکه نتیجه ای مثبت در بر داشته باشند ، به نتیجه ای منفی ختم خواهند شد.

افراد حرفه ای قبل از آغاز طراحی از مشتریان خود سوال میپرسند که چگونه سایتی دوست دارید ؟ وجود چه چیزهایی از نظر شما اهمیت دارد ؟ وجود چه چیزهایی باعث میشود که از خرید از یک وب سایت خودداری کنید ؟ و.... به این ترتیب این افراد میتوانند پیش زمینه کاملی از آنچه از سایت میخواهند بدست آورده و بر اساس علاقه مشتریان و نکاتی که آن ها را بیشتر جذب میکند اقدام به طراحی مینمایند.

موسیقی پس زمینه یکی از این ایده هاست که به شدت کاربران را اذیت مینماید. تقریبا هیچ کاربری دوست ندارد هنگامی که وارد یک وب سایت میشود به طور خودکار موسیقی ای برایش پخش شود ، برخی از صاحبان کسب و کارهای آنلاین تصور میکنند ایده مناسبی است که موسیقی ای درون وب سایت پخش شود اما این ایده از آن دست ایده هاست که نتایج منفی آن به مراتب بیشتر از نتایج مثبت آن است.

استفاده از فونت های بزرگ و یا کوچک یکی دیگر از این ایده های اشتباه است . بسیاری از افراد تصور میکنند استفاده از فونت های بزرگ و یا کوچک باعث جذب مشتری میشود اما تقریبا تمامی کاربران فونت های استاندارد را ترجیح میدهند .

طراحی صفحات پاپ آپ یکی از بدترین ایده های افراد است.  تقریبا همه افراد نسبت به این صفحات واکنشی منفی داشته و این صفحات را مزاحم به حساب می آورند اما هستند افرادی که تصور میکنند با طراحی صفحات پاپ آپ میتوانند مشتریانی را برای خود جذب نمایند.

سعی کنید از چیزهایی که باعث ایجاد مزاحمت برای کاربران میشود دوری نمایید زیرا هرچه از این مشکلات دوری نمایید برای شما تبعات بهتری به همراه خواهد داشت.

منبع : شرکت طراحی سایت ایفانت

معرفی اعضای اصلی تیم آمابک

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر آمابک

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص سئوی داخلی

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

جاوید عباسیجاوید عباسی

متخصص بازاریابی

معرفی آمابک

آمابک وب سایتی است که تحت نظر شرکت ایفانت فعالیت می کند.آمابک سعی کرده است در ایران تکمیل ترین محتوای آموزشی در موضوعات سئو , بهینه سازی سایت , برندینگ و بازاریابی اینترنتی و ... را در اختیار کاربران قرار دهد.ما سایتهای زیادی را در زمینه آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی در ایران و جهان بررسی کردیم. سعیمان بر این است بی نقص ترین دوره سئو را در اختیار شما قرار دهیم و تا حد امکان تمام مقالات , ویدئو ها و ... را رایگان در اختیار شما بگذاریم.