amabek

کتاب های الکترونیکی سئو پادکست های صوتی سئو ویدئوهای آموزشی سئو نرم افزار های تخصصی سئو اینفوگرافیک های سئو

این پست اولین پست وب سایت آمابک میباشد.

 

ایده این وب سایت البته با نامی دیگر مدت خیلی زیادی است که خلق شده

اما چون قصد این را داشتیم که این سایت آن طور که سزاوار و شایسته کاربران  و علاقه مندان به علم بازاریابی اینترنتی و به طور کل تجارت الکترونیک باشد تصمیم گرفته بودیم تا آن را  از ابتدا به صورت بسیار حرفه ای و جامع ایجاد نمائیم .

اما چون این تأخیر یعنی مدت زمان ایجاد این وب سایت طولانی شد تصمیم خود را تغییر داده و برآن شدیم سایت را هرچند نوپا و فعلا کم محتوا بر روی اینترنت قرار دهیم تا به مرور و با نظرات شما کاربران عزیز روز به روز تکمیل تر شده و بتوانیم کمبودی که در زمینه علوم مربوط به بازاریابی و فروش اینترنتی حس میشود را با امید و توکل به خدا پر کنیم.
این وب سایت قصد دارد مطالبی تخصصی و کاربردی در زمینه های سئو ، تبلیغات اینترنتی ، کاربرپسندی ، اعتماد سازی ، برند سازی ، مشتری مداری ، اخبار و قوانین تجارت الکترونیک و تازه های دنیای فناوری منتشر نماید .
 همچنین نرم افزارها ، ابزارها ، کتاب ها ، ویدئو ها و برنامه های آموزشی بسیار مفید در زمینه تجارت الکترونیک ، موفقیت در وب ، بازاریابی اینترنتی ، سئو و... برای کاربران گرامی به تدریج جمع آوری و آماده شده و برای دانلود قرار داده می شود.

 

معرفی اعضای اصلی تیم آمابک

محسن کریمیمحسن کریمی

متخصص سئو و مدیر آمابک

سعید مختاریسعید مختاری

متخصص سئوی داخلی

عرفان مرادیعرفان مرادی

متخصص لینک بیلدینگ

جاوید عباسیجاوید عباسی

متخصص بازاریابی

معرفی آمابک

آمابک وب سایتی است که تحت نظر شرکت ایفانت فعالیت می کند.آمابک سعی کرده است در ایران تکمیل ترین محتوای آموزشی در موضوعات سئو , بهینه سازی سایت , برندینگ و بازاریابی اینترنتی و ... را در اختیار کاربران قرار دهد.ما سایتهای زیادی را در زمینه آموزش سئو و بازاریابی اینترنتی در ایران و جهان بررسی کردیم. سعیمان بر این است بی نقص ترین دوره سئو را در اختیار شما قرار دهیم و تا حد امکان تمام مقالات , ویدئو ها و ... را رایگان در اختیار شما بگذاریم.